Zagłosuj na plac zabaw

Rybnik bierze udział w konkursie, którego zwycięzca wygra budowę na swoim terenie placu zabaw. Wygrywają te lokalizacje, na które zagłosuje największa ilość osób. Zachęcamy do głosowania na tereny w Rybniku przy ul. Orzepowickiej oraz Spółdzielczej.

podwórko

Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach akcji Podwórko Nivea Rodzinne Miejsce Zabaw. Rywalizacja w konkursie polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem strony internetowej: www.nivea.pl/podworko  

Dzięki przedsięwzięciu w Rybniku mogą powstać place zabaw na terenie przy ul. Orzepowickiej, w dzielnicy Maroko-Nowiny oraz na terenie przy ul. Spółdzielczej w dzielnicy Radziejów.

Głosowanie potrwa do końca maja. Każdy mieszkaniec może codziennie oddać jeden głos – zachęcamy do głosowania na lokalizacje w Rybniku.
Zgodnie z zasadami zabawy podwórko Nivea zostanie wybudowane w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów. Budowę obiektów w zwycięskich lokalizacjach zaplanowano na  lipiec i sierpień.
Rodzinne miejsca zabaw to atrakcyjne podwórka, na których rodzice i dzieci będą mogli wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. Przestrzeń tę stworzą urządzenia, których już same nazwy są kreatywne. Na placach zabaw powstaną m.in.: leniwiec, karuzela wspomnień, latające kule, górski szlak, orle gniazdo, zjeżdża-norka, huśtawka ważka czy kiwak.

Author: Reaktor

Share This Post On