Home&you zachęca swoich klientów do dzielenia się rabatem.

Akcja promocyjna home&youW sieci home&you trwa kampania promocyjna „Podziel się rabatem”. Do paragonów na min. 100 złotych dodawane są podwójne vouchery o wartości 50 zł, które można wykorzystać podczas kolejnych zakupów – samemu lub dzieląc się z przyjacielem. Akcja trwa do końca września.

Zakupy w towarzystwie czy solo? Teraz w home&you każda z opcji jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Aby skorzystać z najnowszej promocji – „Podziel się rabatem” – organizowanej przez popularną sieć dodatków z wyposażeniem wnętrz, wystarczy do końca września zrobić zakupy za min. 100 zł, w ramach jednej transakcji w dowolnym salonie lub sklepie online. Do paragonu dołączony zostanie podwójny voucher o wartości 2 x 50 zł. Jeden można wykorzystać na kolejne zakupy od 100 zł, a drugi przekazać wybranej osobie. Istnieje także możliwość łączenia kuponów – za dwa otrzymamy zniżkę w wysokości 100 zł przy zakupach za min. 200 zł.

Z voucherów można skorzystać do końca września, kupując dowolne produkty nieprzecenione i nieobjęte inną promocją. W aktualnej ofercie znajdziemy dodatki z kolekcji jesiennej, a także wiele praktycznych akcesoriów i domowych dekoracji. Promocja obowiązuje także w sklepie online, gdzie realizacja kodów rabatowych potrwa do 4 października.

Author: Agnieszka

Share This Post On