Niezbędnik plażowiczki

Co na plażeSezon wakacyjny w pełni! Wysokie temperatury, pełne urlopowiczów plaże – z uroków lata korzystamy z wielką przyjemnością. Co warto spakować do plażowej torby, by czas nad wodą upłynął w beztroskiej atmosferze?

Na plaży pamiętamy przede wszystkim o pielęgnacji i ochronie przed słońcem, dlatego olejek lub krem do opalania, okulary, kapelusz i zwiewne pareo to absolutny must-have, który pakujemy przed wyjściem nad wodę. Ale to oczywiście nie wszystko Kobieca torba może pomieścić o wiele więcej – wykorzystajmy to!

  • Zadbaj o wnętrze

Tak, na plażę warto zabrać ze sobą ulubioną książkę lub magazyn, ale prawdziwie niezbędna jest butelka wody mineralnej. Wysokie temperatury, słońce, wysiłek fizyczny – dobre nawilżenie organizmu to podstawa dla urody i dobrego samopoczucia. Oprócz tego, na plaży przydadzą się także lekkie przekąski. Latem cieszymy się smakiem świeżych owoców
i warzyw, które na każdym kroku kuszą nas swoimi kolorami i zapachami. Niestety, na plaży nie przetrwałyby one działania wysokich temperatur. Dlatego zawsze warto mieć ze sobą smakowitą alternatywę – na przykład czipsy Crispy Natural. Suszone owoce i warzywa dodadzą pozytywnej energii, a przy okazji świetnie wpłyną na naszą figurę.

Przyjemne  i lekkie chrupanie – pomidor, papryka, brzoskwinia czy jabłko – naturalne pyszności są teraz w zasięgu ręki każdej plażowiczki!

Author: Reaktor

Share This Post On