Dla bezpieczeństwa i prywatności – stylowe kłódki dla nastolatków

Bezpieczeństwo i prywatność to aspekty, na które w szkole trzeba zwracać szczególną uwagę. Duża liczba uczniów na korytarzach, zamieszanie na przerwach, obecność osób trzech – to warunki w których trudno o pełną ochronę swoich rzeczy. Naprzeciw takiemu wyzwaniu wychodzi firma Yale, która oferuje nowoczesne kłódki szyfrowe w designerskiej, młodzieżowej oprawie.

Bezpieczna szafka

 Y-Heart Pink

Podręczniki, notatki, sprzęt elektroniczny i osobiste drobiazgi – wszystkie te rzeczy powinny być odpowiednio zabezpieczone, aby uczniowie czuli się swobodnie i komfortowo. Kłódki Yale zostały tak skonstruowane, żeby nie tylko chronić szafki, ale także tornistry i plecaki. Zamontowany w nich nastawialny zamek szyfrowy umożliwia zamknięcie 3-cyfrową kombinacją. Kłódki są bardzo solidne, a ich cynkowy korpus gwarantuje jakość i bezpieczeństwo produktu na lata.

Y Novelty Active Style

Design ma znaczenie

Młodzieżowy design sprawia, że kłódki przyciągają wzrok nieszablonową estetyką. W ofercie Yale znajdują się cztery modele kłódek Y-Novelty (Fashion Dreams, Active Style, Party Girl, Street Style) o różnych wzorach i kolorach, a także Y-Football dla fanów piłki nożnej oraz Y-Heart-Pink w kształcie serca. Oryginalny wygląd kłódek nie tylko przyciąga wzrok, ale sprawia także, że łatwo je zapamiętać, co może okazać się kluczowe w przypadku ewentualnego zaginięcia lub kradzieży plecaka.

SONY DSC

Author: Reaktor

Share This Post On