Od Czardasza do Kankana

Od Czardasza Do Kankana_Teatr Muzyczny IWIADom Kultury w Rybniku-Chwałowicach serdecznie zaprasza na widowisko operetkowe

„Od Czardasza do Kankana”

8 marca (sobota) 2014 r. o godz. 17.00

Najpiękniejsze arie i duety, porywające tańce, humor i zabawa z operetek tj. Wesoła Wdówka,

Księżniczka Czardasza, Wiedeńska Krew, w wykonaniu solistów operetkowej sceny muzycznej. Widowisko operetkowe „Od Czardasza do Kankana” przygotował Teatr Muzyczny IWIA i odbędzie sięz okazji Dnia Kobiet, ale nie tylko dla kobiet.

Bilety w cenie: 35 zł (do końca lutego), w marcu 45 zł.

Od Czardasza do Kankana – to muzyczna opowieść rozgrywająca się w salonach dwojga arystokratów, którzy znudzeni codziennością postanawiają uciec w tajemnicy przed wszystkimi w nieznane, pozostawiając obowiązki gospodarzy swojemu lokajowi i pokojówce. Zabawne sytuacje pomiędzy dwojgiem służących oraz ich namiętność i przekorna miłość do siebie, stają się doskonałą historią, na tle której rozbrzmiewają najpiękniejsze melodie ze znanych i lubianych operetek: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, „Hrabina Marica” i wielu innych. Pośród cudownych wokalnych śpiewów, zobaczymy i usłyszymy porywającego choreografią straussowskiego walca, polkę oraz offenbachowskiego kankana. Uteatralnione widowisko ma swój radosny, wesoły i miłosny charakter, zawdzięcza go doskonałej i wyśmienitej grze aktorów, śpiewaków i tancerzy sceny muzycznej. To świetna zabawa z dużą ilością muzyki, tańca i humoru, to kolejne świetne widowisko Teatru Muzycznego IWIA.

Author: Reaktor

Share This Post On